< Wróć Pozyczara >

Funkcjonalność pozyczara.pl jest teraz dostępna LokPo! Tak jak na portalu pozyczara dalej będziecie mogli udostępniać swoje rzeczy i pożyczać przedmioty od osób w pobliżu.

Historia portalu pozyczara.pl

Portal pozyczara.pl powstał w 2011 roku z inicjatywy dwóch sióstr - Kasi i Doroty Drabarek. W młodości pożyczały od siebie ubrania, co przełożyło się na stworzenie biznesu specjalizującego się w wypożyczaniu luksusowych sukienek za rozsądną cenę.

Ich fascynacja modą sprawiła, że w serwisie można było wypożyczyć sukienki takich zagranicznych marek jak Max Mara, Gucci czy Dolce&Gabbana za zaledwie ułamek ich faktycznej ceny. Na cały tydzień lub tylko na weekend każda kobieta, która skorzystała z usług portalu, mogła zasmakować namiastki luksusu.

Założycielki pozyczara.pl udzielały wywiady oraz relacje. Przez co portal zyskał duże zainteresowanie w okolicach Warszawy, gdzie najczęściej trafiały zamówione przez klientki sukienki.

Bardzo dużo osób wypożyczyłow kreacje na sesje zdjęciowe. Zdjęcia z sukienkami od pozyczara.pl trafiały do takich magazynów jak: "Avanti", "Show" i "Party". Pokazuje to, jak wielkim zaufaniem świat mody darzył wirtualną wypożyczalnię luksusowych sukienek.

W 2016 roku portal pozyczara.pl zakończył swoją działalność, uruchamiając sprzedaż wszystkich sukienek, dzięki czemu można było wejść w posiadanie jednej z luksusowych kreacji w przystępnej cenie.

Od czasu powstania pozyczara.pl wiele osób zobaczyło potencjał w wypożyczaniu ubrań. Sami mając wyznajać podobną ideę postanowliśmy włączyć zamknięty portal w nasze struktury. Dlatego na LokPo możesz kontynuować wypożyczanie sukienek.

Dzięki LokPo możesz oszczędzać pieniądze, pożyczając od innych osób nieużywane przez nich sprzęty, oraz zarabiać, wynajmując nie na co dzień używane przez Ciebie przedmioty. Jedną z kategorii wypożyczeń na tym portalu jest Moda - dzięki której możesz znaleźć ubrania na specjalne okazje i pożyczyć je w niskiej cenie.

Z LokPo jesteś Eko, oszczędzasz i kultywujesz tradycję sąsiedzkiej pomocy!

Pytania i odpowiedzi

Jak działa LokPo | Jak założyć wypożyczalnię | O Portalu

Mapa strony (sitemap.xml)

Pomagaj, pożyczaj, oszczędzaj i zarabiaj dzięki LOKPO. Wszystkie prawa zastrzeżone - Famatech