< Wróć Lenbo >

LenBo i LokPo Łączą się w jeden portal! Teraz pod szyldem LokPo dalej będziecie mogli udostępniać swoje rzeczy i pożyczać przedmioty od osób, które mieszkają niedaleko.

Szczegóły techniczne zostały przekazane użytkownikom LenBo na E-mail.

O LenBo

LenBo jest serwisem zrzeszającym ludzi, którzy rozumieją, jak ważne jest dzielenie się. Dzieląc się chronisz naszą planetę, oszczędzasz pieniądze, czas i poznajesz nowych, podobnych sobie ludzi. Czy Ty też zastanawiasz się, po co każdemu z nas drabina czy mikser, których użyjesz raz w miesiącu? Czy musisz kupować sprzęt fotograficzny, którego potrzebujesz na parę godzin? Skąd wziąć krzesełko do karmienia dla dziecka siostry, która wpada na weekend?

Potrzebujesz drukarkę do etykiet? Pożycz od sąsiada. Masz nieużywany pokrowiec na rower? Pożycz sąsiadowi w potrzebie! A robiąc to poznaj ludzi, którzy mieszkają blisko Ciebie i myślą tak, jak Ty!

Informacja od założycielek seriwsu LenBo po połączeniu portali:

Drodzy LenBowicze! Mamy świetną wiadomość: postanowiliśmy połączyć siły z platformą LokPo. To oznacza jeszcze więcej lokalizacji i jeszcze więcej przedmiotów, które będzie można wypożyczyć, zamiast kupić, oszczędzając tym samym pieniądze, zasoby naszej planety i cenne miejsce w naszych mieszkaniach. Spotkamy się na LokPo.pl!

Pytania i odpowiedzi

Jak działa LokPo | Jak założyć wypożyczalnię | O Portalu

Mapa strony (sitemap.xml)

Pomagaj, pożyczaj, oszczędzaj i zarabiaj dzięki LOKPO. Wszystkie prawa zastrzeżone - Famatech