< Wróć Jak szybko i skutecznie zacząć wynajmować >

Zapoznaj się poniżej ze sposobami na szybki start w zarabianiu i oszczędzaniu na portalu.

Zarabianie - szybki start

1

Przejrzyj ogłoszenia dostępne na portalu. Przeczytaj "Co wystawić w ogłoszeniach?" na dole strony (najlepiej zapoznaj sie z całą sekcją "Pytania i odpowiedzi"). Następnie poprzeglądaj rzeczy w domu, które inni będą chcieli pożyczyć. Zrób im jak najlepsze zdjęcia - poziome w formacie 16x10.

2

Zacznij dodawać ogłoszenia. Przygotuj własnymi słowami jak najdokładniejszy opis ogłoszenia wynajmu, sprecyzuj warunki wynajmu oraz jeżeli trzeba to wykadruj zdjęcia do formatu 16x10.

3

Zadbaj o reklamę - udostępnij Twój profil na Facebooku - wystarczy w niego wejść i kliknąć przycisk udostępnij po prawej od nazwy Twojego konta. Dobrym sposobem jest też poinformowanie znajomych, że masz takie konto i przesłać im link do twoich przedmiotów. Możesz dalej działać - ogranicza Cię tylko wyobraźnia :)

4

Odbieraj telefony i wiadomości od zainteresowanych. Ustalaj warunki i pożyczaj sprzęt. Ciesz się dodatkowym przychodem :)

Oszczędzanie - szybki start

1

Znajdź interesujące Cię ogłoszenia wśród wszystkich znajdujących się na portalu.

2

Zapoznaj się z opisem ogłoszenia. Skontaktuj się z wynajmującym, ustal warunki wypożyczenia i korzystaj :)

Lokalne pomaganie i pożyczanie

Dlaczego warto?

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz

Pieniądze, bo nie musisz kupować (drogiego) sprzętu do jednorazowego użytku. Miejsce w domu, bo nie zagracasz go rzadko używanymi sprzętami oraz... czas, gdy przez awarię potrzebujesz czegoś na już.

Zarabiasz dodatkowe pieniądze

Zarabiasz

Wykorzystujesz nieużywane przedmioty i zakupowe wpadki. Zamiast leżeć na dnie szafy, mogą wreszcie przynieść Ci zysk. Możesz też produktywnie wykorzystać czas i zarobić bez wysiłku.

Dbasz o ekologię

Jesteś EKO!

Dbasz o naszą planetę, bo zamiast kupować tony nowych rzeczy (i produkować kolejne sterty śmieci), wykorzystujesz potencjał już kupionych przez kogoś przedmiotów. Dzięki temu zapobiegasz marnotrawstwu.

Budujesz świadomą i odpowiedzialną społeczność

Budujesz społeczność

Wnosisz wartość do lokalnej społeczności i odnawiasz tradycje sąsiedzkiej pomocy. Możesz nawiązać nowe wartościowe znajomości z ludźmi z sąsiedztwa i okolicy. Nic tak dobrze nie łączy, jak wspólne działanie!

Pytania i odpowiedzi

Jak działa LokPo | Jak założyć wypożyczalnię | O Portalu

Mapa strony (sitemap.xml)

Pomagaj, pożyczaj, oszczędzaj i zarabiaj dzięki LOKPO. Wszystkie prawa zastrzeżone - Famatech